enter-article שמלות כלה – בחירת השמלה המתאימה - אתר שמלות כלה ארצי
שמלות כלה » מאמרים וחדשות » שמלות כלה – בחירת השמלה המתאימה

שמלות כלה – בחירת השמלה המתאימה

להיות כלה זאת משימה לא קלה, בעיקר כשזה מגיע לשלב בחירת השמלה..

רוב הנשים הנשואות (או הגרושות), יעידו שהן אף פעם לא היו פחות שלמות עם הגוף שלהן כפי שהן היו בהליך של בחירת שמלות כלה ליום החתונה.וזה מובן, אף בחורה לא תסכים להתפשר על להיראות פחות ממושלמת ביום החתונה שלה וחלק גדול מהמראה שלה הרי מבוסס על שמלת כלה שהיא תבחר ועד כמה אותה שמלה תחמיא לה.
 
כמעט כל הכלות, פנטזו כבר כילדות על יום חתונתן ויודעות במדויק איזו שמלה הן רוצות, אבל מהר מאוד הן יכולות לגלות, ששמלת החלומות שלהן עדיין לא עוצבה וגם אם הן יפנו לתופרת הכי מוכשרת היא לא תהיה מסוגלת לגרום לכך שהשמלה תראה עליהן בדיוק  כפי שהן דמיינו, כשהיו בנות שתיים עשרה.

הכירו את שמלת הכלה – העיצוב, הבד והגזרה

לכל אחת, יש את העיצובים של שמלות כלה שהיא מעדיפה ואת אלו שהיא פחות מתחברת אליהן, העניין הוא שהעדפות שלה לא בהכרח יהיו אלו שיחמיאו לה.
בבחירת עיצוב של שמלת כלה, חשוב לזכור שהשמלה צריכה להדגיש את החלקים היותר יפים בגוף ולהסתיר את החלקים הפחות יפים, להיות מחמיאה ולצד זה גם נוחה ובמידה מתאימה.

חשוב לקחת בחשבון את צבע העור של לובשת השמלה ואת גווני השמלה שיותר יחמיאו לה (לצד הלבן הבהיר, אפשר למצוא גם שמלות בצבעי השמנת והאופוויט).

לגבי בחירת הבדים, ישנם מספר דברים שחשוב לשים לב אליהן: הבדים העבים יותר נחשבים ליותר "מחזיקים" ובהתאם מתאימים לבעלות גוף מלא ומעלה. בדים דקים ו"נוזלים" יתאימו לבחורות רזות. איכות הבד תהיה משמעותית וחשובה למראה של השמלה כולה ולרושם שהיא תעשה, לכן לא מומלץ להתפשר עליהם.  

אז איך בכל זאת בוחרים שמלת כלה?

בנות, שימו רגע את הרגשות בצד ולמרות שמדובר בשמלת הכלה שלכן שרק המחשבה עליה מעוררת אמוציות רבות, נסו להיות גם פרקטיות.

חשבו על פרמטרים כמו: איך השמלה תתאים לאישיות שלכן (אם אתן צנועות ועדינות, אולי כדאי לבחור גם שמלות כלה צנועות שתרגישו איתן בנוח), מהו התקציב עבור השמלה (רוב הסיכויים שהתקציב מוגבל, למרות שאתן מעדיפות לא לחשוב על זה), איזה סוג עיצוב יותר יחמיא למבנה הגוף (אל תבנו על זה שעד המסיבה תורידו 10 קילו), מהו אופי האירוע (לא בטוח ששמלת מלמלות עם שובל בלתי נגמר, תתאים למסיבת טבע פראית), איך השמלה תשתלב עם מה שבן הזוג לובש או מתכנן ללבוש (לא בטוח ששמלת פייטים מוקצנת תשתלב טוב לצד השרוואל והגלבייה של בן הזוג), מהו מזג האוויר (אף אחת לא רוצה להזיע או לחילופין לקפוא מקור בחתונה שלה) ואם איזו שמלה תרגישו הכי נוח (סביר להניח שלא תרצי להעביר את מסיבת החתונה שלך בלי יכולת לנשום בגלל מחוך לוחץ בטירוף).
כל הפרמטרים האלו יסייעו לבחור את שמלת הכלה המתאימה ביותר.

בשביל למצוא את שמלת הכלה שעונה על הפרמטרים שהצבתן,
כדאי להשקיע זמן ולבדוק כמה שיותר אופציות. כדאי לבוא עם ראש פתוח ולנסות גם שמלות שלא בהכרח כיכבו בחלומות הילדות שלכן ולהביא מלווה שתכתת יחד אתכן את רגליה בין החנויות של מעצבי שמלות כלה, תביע את דעתה, תרגיע ותוריד אתכן לקרקע כשתסחפו, תתייאשו או תתרגשו יתר על המידה.

חלומות יכולים להשתנות, על כן בבחירת שמלת כלה חשוב לשמור על ראש פתוח ולקחת בחשבון פרמטרים פרקטיים. זאת בכדי שבחתונה שלכן, יהיה לכן מספיק נוח להרגיש נסיכות

עוד באותו נושא

שמלות כלה – המעצבות המובילות בתל אביב

שמלות כלה – המעצבות המובילות בתל אביב

בחירת שמלת כלה היא אומנות בפני עצמה ואחת הבחירות החשובות שתעשו, לכן יש לפנות למעצבות מקצועיות שיתאימו את השמלה הנכונה עבורכן ממגוון עצום של...

מחירון שמלות כלה

מחירון שמלות כלה

שמלות כלה עולות כסף רב, אך קניה "חכמה" עם שימת הדגשים הנכונים יכולה לסייע במציאת שמלת כלה יפה ומתאימה בעלות סבירה רוב...

string(25) "categoryשמלות כלה"