שמלות כלה בכפר סבא

לכתוב על שמלת כלה לאישה ביום חתונתה, זה כמו לכתוב על משמעות הבריאות לאדם או השלום לעולם. ובכל זאת, אנחנו כאן כדי לעזור לך לבחור את השמלה היפה ביותר, בכל זאת את מתחתנת לא?

@@@

לפני שנים רבות, היו שתי נקודות סגורות לגבי שמלת כלה, כמעט באופן וודאי. הראשונה, שמלת כלה חייבת להיות לבנה, השנייה, הבת יכולה לקבל את שמלת הכלה של האם. אסור לשכוח שלחתן אסור לראות את כלתו עם השמלה בטרם יום החתונה. זה מביא מזל רע.

מאז השתנו כמה דברים בעולם של עיצוב שמלות כלה ובכלל בעולם של הכלות. הכלות פונות אל מעצבי שמלות כלה, בבקשה שיכינו שמלות אישיות, מה שאומר שהן ויתרו על שמלות האם, וחלקן הגדול גם מוותר על הלבן. הצבעים שהולכים היום הן כחול, ירוק, צהוב עדין, ואפילו אדום. שחור אגב נשאר מחוץ לתמונה ויהיה מה.

לרשות הכלות עומדות היום שלל עיצובים של שמלות כלה, שבאים לענות על מספר קריטריונים:

-          יופי – בכל זאת כלה לא?
-          נוחות – הכלה אמורה להסתובב עם השמלה יום שלם
-          אופנתיות – הרצון הוא לא רק להיות יפה אלא גם להיראות אופנתית
-          טעם אישי – אומנם ההורים משלמים על האירוע אבל זה עדיין האירוע של הבת
-          שילוב – לצד שמלות כלה אפשר למצוא אביזרים אחרים שמתאימים לשמלות, ושמלות דומות לקרובות המשפחה או החברות שמלוות את הכלה.
-          עונתיות – השמלה גם מתואמת לעונת השנה במקרה הצורך

רוצות לדעת עוד על שמלות כלות? כאן מחכים לכם מאמרים ומדריכים בנושא, זירת שאלות ותשובות, וכן תוכלו לקבל את כל המידע על מעצבי שמלות כולל אפשרות לקבל הצעות מחיר ייחודיות
קרא עוד
IVETTA STUDIO

רוטשילד 36 כפר סבא

איבטה סטודיו עיצוב שמלות כלה וערב בהתאמה אישית.  תחומי התמחות: שמלות כלה, שמלות ערב, עיצוב שמלות

אופנת אלגנט

ויצמן 66 כפר סבא

גרדרובה

הכרמל 38 כפר סבא

לילי פרס

התחיה 22 כפר סבא

קליין רחל

פרישמן 15 כפר סבא

שיא שלה

ירושלים 36 כפר סבא 44369

שמעוני אלי

ארלוזורוב 46 כפר סבא 44453

תמרה

סוקולוב 18 כפר סבא 44256

אירית דורון

טשרניחובסקי 79 כפר סבא 44421

שאלות ותשובות בתחום שמלות כלה

לאחר הרבה התלבטויות החלטתי להשכיר שמלה, מהי המדיניות הרווחת במקרים של נזק לשמלה?

בפנייה לכל סלון אשר מציע שמלות כלה להשכרה תדרשי בין השאר לחתום על ההסכם שיערך בינך לבין הסלון בנוגע למדיניות ההשכרה, זמן תחילת ההשכרה וזמן ההשכרה. לכל סלון כלות קיימת מדיניות שונה בנוגע להשכרה אך באופן די רווח במקרה של קרע בשמלה רוב הסיכויים שתדרשי לשלם על התיקון במלואו,

בנוגע לכתמים ודברים הדורשים ניקוי יבש בחלק מהמקומות תמצאי הבנה ובחלקם תדרשי לשלם על הסרת הכתם, בכל מקרה בשלב ההשכרה חשוב לקרוא את כל הסעיפים במדיניות ההשכרה של המקום ולוודא שהשמלה שאותה השכרת נקייה ושלמה.

לא מזמן החלטנו להתחתן ואני מחפשת שמלת כלה, במהלך החיפוש נתקלתי בהרבה שמלות יפות אבל המחירים קצת גבוהים בשבילי, איפה אפשר למצוא שמלות כלה זולות?

שמלות כלה זולות ניתן למצוא באחד מהאופציות הבאות:
  • באתרי קניות מחו"ל כדוגמת "אי-ביי"- שם תוכלי למצוא שמלות כלה זולות במחיר של כמה מאות, תוסיפי לזה את הוצאות המשלוח, המע"מ, והמכס (למרות שלאחרונה עבר חוק המאפשר קנייה באינטרנט עד 1200 ₪ ללא מכס) ועדיין תקבלי מחיר נמוך יותר.
  • יד שנייה– באתרים כמו "יד שתיים" ובחנויות יד שנייה מסוימות תוכלי למצוא שמלות יד שנייה במחירים נמוכים.
  • שמלות להשכרה– חנויות להשכרת בגדי ערב ובחלק מהחנויות המוכרות בגדי כלה תהיה אפשרות להשכרה במחירים זולים יותר.
  • גמילות חסדים– בגמ"ח תוכלי למצוא שמלות כלה צנועות במחירים שווים לכל כיס. 

אני מעוניינת לקנות שמלת כלה מעוצבת בהזמנה אישית, לכמה מדידות אצטרך להגיע?

עיצוב שמלות כלה הינו תחום מאוד מפותח ולכן מרבית המעצבים אשר עובדים ומצליחים בתחום הינם מעצבים טובים ומקצועיים, בפנייה למעצב מקצועי ידרשו כמה פגישות הכוללות שיחת תאום ציפיות, לקיחת מידות, ומדידות לתיקונים.

אם תבחרי במעצב מיומן לרוב תדרשי להגיע ל- 2 מדידות מקסימום כדי לקבל את התוצאה הרצויה, במקרים אחרים יכול להיות שתרשי להגיע 3 מדידות אך בדרך כלל זה יסתכם בזה, חשוב לציין שאם תרצי על דעת עצמך להגיע למדידה נוספת לרוב לא תהיה הגבלה על מספר המדידות שתוכלי לבצע ותהליך העיצוב ימשך עד שתקבלי את התוצאה המושלמת בשבילך.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

מחירון שמלות כלה

מחירון שמלות כלה

שמלות כלה עולות כסף רב, אך קניה "חכמה" עם שימת הדגשים הנכונים יכולה לסייע במציאת שמלת כלה יפה ומתאימה בעלות סבירה רוב...

שמלות כלה – בחירת השמלה המתאימה

שמלות כלה – בחירת השמלה המתאימה

להיות כלה זאת משימה לא קלה, בעיקר כשזה מגיע לשלב בחירת השמלה.. רוב הנשים הנשואות (או הגרושות), יעידו שהן אף פעם לא היו פחות שלמות עם הגוף שלהן...